Nákup a objednávka
Pílový kotúč na drevo Makita 270 mm, 40 T B-32378
Pílový kotúč vhodný na priečne aj pozdĺžne rezy dreva okružnými pílami. Kvalitný tvrdokov zaručuje veľmi dlhú živostnosť kotúčov.
| Kategória | Pílové kotúče na drevo |
| Výrobca | Makita / Informace o výrobci |
| Priemer | 270 mm |
| Priemer kotúča | 270 mm |
| Počet zubov | 40 |
| Vnútorný priemer | 30 mm |
| Hrúbka kotúča | 2.6 mm |
| Rozmery balenia | 33.0 x 32.0 x 1.0 cm |