Nákup a objednávka
Pílový kotúč na drevo Makita 260 mm 40 Z B-08654
Prémiový rad pílových kotúčov na rezanie dreva pokosovými pílami. Konštrukcia kotúčov je upravená pre veľmi tichý a čistý rez bez vibrácií.
| Kategória | Pílové kotúče na drevo |
| Výrobca | Makita / Informace o výrobci |
| Priemer | 260 mm |
| Priemer kotúča | 260 mm |
| Počet zubov | 40 |
| Vnútorný priemer | 30 mm |
| Hrúbka kotúča | 2.3 mm |
| Rozmery balenia | 34.0 x 29.0 x 1.0 cm |