Nákup a objednávka
Pílový kotúč na drevo Kreator 200 mm 60T KRT020419
Tieto pílové kotúče sú vyrobené z legovanej ocele, ktorá zaručuje kombináciu flexibility a tvrdosti. Mimoriadne veľké kovové zuby zaisťujú dlhú životnosť. Ideálne na rezanie rôznych druhov mäkkého a tvrdého dreva.
| Kategória | Pílové kotúče na drevo |
| Výrobca | Kreator / Informace o výrobci |
| Priemer | 200 mm |
| Priemer kotúča | 200 mm |
| Počet zubov | 60 |
| Vnútorný priemer | 30 mm |
| Hrúbka kotúča | 2.2 mm |
| Rozmery balenia | 24.0 x 1.0 x 28.0 cm |