Nákup a objednávka
Pílový kotúč na drevo GÜDE 165 mm 48T 58334
Pílový kotúč na priečne a pozdĺžne rezy do drevených materiálov, mäkkého, tvrdého dreva, drevotriesky, MDF dosiek.
| Kategória | Pílové kotúče na drevo priemer 165 mm |
| Výrobca | GÜDE / Informace o výrobci |
| Priemer | 165 mm |
| Priemer kotúča | 165 mm |
| Počet zubov | 48 |
| Vnútorný priemer | 20 mm |
| Hrúbka kotúča | 2.6 mm |
| Rozmery balenia | 1.0 x 21.0 x 17.0 cm |