Nákup a objednávka
Pílový kotúč na drevo Bosch Optiline Wood H 130x20-12
Pílový kotúč Optiline Wood vytvára presné a kvalitné rezy pri rezaní všetkých druhov dreva. Tento kotúč patrí do výkonnostnej triedy PRO, čo znamená, že je vhodný aj na profesionálne použitie a ponúka vysokú kvalitu a spoľahlivosť. kotúče: 1,4 mm
| Kategória | Pílové kotúče na drevo |
| Výrobca | BOSCH / Informace o výrobci |
| Priemer | 130 mm |
| Maximálne otáčky | 11500 ot/min. |
| Priemer kotúča | 130 mm |
| Počet zubov | 12 |
| Vnútorný priemer | 20 mm |
| Hrúbka kotúča | 2.4 mm |
| Výkonnostná trieda | Bosch PRO |
| Rozmery balenia | 20.0 x 0.0 x 23.0 cm |