Nákup a objednávka
| Kategória | Pílové kotúče na drevo |
| Výrobca | Kreator / Informace o výrobci |
| Priemer | 89 mm |
| Priemer kotúča | 89 mm |
| Počet zubov | 24 |
| Vnútorný priemer | 15 mm |
| Hrúbka kotúča | 1.8 mm |
| Rozmery balenia | 12.0 x 1.0 x 17.0 cm |