Nákup a objednávka
Pílový kotúč KREATOR 216mm, 60T KRT020424
Tieto pílové kotúče sú vyrobené z legovanej ocele, ktorá zaručuje kombináciu flexibility a tvrdosti. Mimoriadne veľké kovové zuby zaisťujú dlhú životnosť. Ideálne pre rezanie rôznych druhov mäkkého a tvrdého dreva.
| Kategória | Pílové kotúče na drevo priemer 216 mm |
| Výrobca | Kreator / Informace o výrobci |
| Priemer | 216 mm |
| Priemer kotúča | 216 mm |
| Počet zubov | 60 |
| Vnútorný priemer | 30 mm |
| Hrúbka kotúča | 2.2 mm |
| Rozmery balenia | 28.0 x 1.0 x 32.0 cm |