Nákup a objednávka
Pilový kotouč EXTOL PREMIUM 89 mm 24T 8893022D
Pílový kotúč na rezanie materiálov, ako sú mäkké drevo, tvrdé drevo, laminát, plasty. Kotúč je vhodný pre ponorné píly. Rozmery kotúča: 89 x 1,0 x 10 mm Počet zubov: 24 T Priemer otvoru kotúča 10 mm
| Kategória | Pílové kotúče na drevo priemer 89 mm |
| Výrobca | EXTOL PREMIUM / Informace o výrobci |
| Priemer | 89 mm |
| Priemer kotúča | 89 mm |
| Počet zubov | 24 |
| Vnútorný priemer | 10 mm |
| Hrúbka kotúča | 1.0 mm |
| Rozmery balenia | 9.0 x 0.0 x 9.0 cm |