Nákup a objednávka
Pílový kotúč Bosch Standard for Wood 160 mm 40T 2609256811
Pílový kotúč Bosch Standard for Wood na rezanie drevených materiálov okružnými pílami.
Opracovateľné materiály:
drevoObsah balenia:
| Kategória | Pílové kotúče na drevo priemer 160 mm |
| Výrobca | BOSCH / Informace o výrobci |
| Priemer | 160 mm |
| Priemer kotúča | 160 mm |
| Počet zubov | 40 |
| Vnútorný priemer | 20 mm |
| Hrúbka kotúča | 2.2 mm |
| Rozmery balenia | 19.0 x 0.0 x 23.0 cm |