Nákup a objednávka
Pílový kotúč Bosch ST WO B 216x30 T24 2608837721
Pílový kotúč Standard for Wood pre akumulátorové píly maximalizuje životnosť akumulátora.
| Kategória | Pílové kotúče na drevo |
| Výrobca | BOSCH / Informace o výrobci |
| Priemer | 216 mm |
| Priemer kotúča | 216 mm |
| Počet zubov | 24 |
| Vnútorný priemer | 30 mm |
| Hrúbka kotúča | 1.2 mm |
| Výkonnostná trieda | Bosch PRO |
| Rozmery balenia | 27.0 x 1.0 x 31.0 cm |