Nákup a objednávka
Pílový kotúč Bosch Optiline Wood 85 mm
Pílový kotúč Optiline Wood dosahuje vytvára presné a kvalitné rezy pri rezaní všetkých druhov dreva. Tento nástroj spadá do výkonnostnej triedy PRO, čo znamená, že je vhodný na profesionálne použitie a ponúka vysokú kvalitu a spoľahlivosť. mm
Opracovateľné materiály:
| Kategória | Pílové kotúče na drevo |
| Výrobca | BOSCH / Informace o výrobci |
| Priemer | 85 mm |
| Maximálne otáčky | 18000 ot/min. |
| Priemer kotúča | 85 mm |
| Počet zubov | 20 |
| Vnútorný priemer | 15 mm |
| Hrúbka kotúča | 1.1 mm |
| Výkonnostná trieda | Bosch PRO |
| Rozmery balenia | 40.0 x 1.0 x 43.0 cm |