Nákup a objednávka
Pílový kotúč Bosch Expert for Wood 165 mm 24T 2608644022
Pílové kotúče Expert for Wood ponúkajú dlhú životnosť a vysoký výkon pri rezaní dreva. Pílový kotúč je vhodný pre okružné a ponorné píly.
Obsah balenia:
1x Pílový kotúč Bosch Expert for Wood 165 mm 24T 2608644022| Kategória | Pílové kotúče na drevo priemer 165 mm |
| Výrobca | BOSCH / Informace o výrobci |
| Priemer | 165 mm |
| Maximálne otáčky | 11500 ot/min. |
| Priemer kotúča | 165 mm |
| Počet zubov | 24 |
| Vnútorný priemer | 20 mm |
| Hrúbka kotúča | 1.6 mm |
| Výkonnostná trieda | Bosch EXPERT |
| Rozmery balenia | 25.0 x 1.0 x 29.0 cm |