Nákup a objednávka
Pílový kotúč Bosch Expert for Wood 250 mm 22T 2608642502
Pílový kotúč Bosch Expert for Wood poskytuje spoľahlivé rezanie drevených materiálov stolovými okružnými pílami.
kotúče: 250 x 30 x 3,2/2,2 mmOpracovateľné materiály:
Obsah balenia:
1x Pílový kotúč Bosch Expert for Wood 250 mm 22T 2608642502| Kategória | Pílové kotúče na drevo priemer 254 mm |
| Výrobca | BOSCH / Informace o výrobci |
| Priemer | 250 mm |
| Maximálne otáčky | 7600 ot/min. |
| Priemer kotúča | 250 mm |
| Počet zubov | 22 |
| Vnútorný priemer | 30 mm |
| Hrúbka kotúča | 2.2 mm |
| Rozmery balenia | 32.0 x 1.0 x 35.0 cm |