Nákup a objednávka
Pílový kotúč Makita 260 mm 40T B-32770
Pílový kotúč na rezanie dreva pokosovými pílami. Konštrukcia kotúča je upravená pre spoľahlivý rez a dlhú životnosť.
| Kategória | Pílové kotúče na drevo |
| Výrobca | Makita / Informace o výrobci |
| Priemer | 260 mm |
| Hmotnosť | 0.9 kg |
| Maximálne otáčky | 5870 ot/min. |
| Priemer kotúča | 260 mm |
| Počet zubov | 40 |
| Vnútorný priemer | 30 mm |
| Hrúbka kotúča | 2.3 mm |
| Rozmery balenia | 26.0 x 5.0 x 26.0 cm |