Nákup a objednávka
Pílový kotúč Scheppach TCT 700/30 mm, 42 Z
Pílový TCT kotúč na drevo Scheppach pre kolískové píly vyniká vysokú kvalita spracovania, ktorá zaisťuje dlhú životnosť kotúča. Kotúč má 42 zubov, ktoré zaisťujú presný a čistý rez.
| Kategória | Pílové kotúče na drevo |
| Výrobca | Scheppach / Informace o výrobci |
| Priemer | 700 mm |
| Hmotnosť | 9.93 kg |
| Priemer kotúča | 700 mm |
| Počet zubov | 42 |
| Vnútorný priemer | 30 mm |
| Hrúbka kotúča | 4.2 mm |
| Rozmery balenia | 8.0 x 8.0 x 3.0 cm |