Nákup a objednávka
Pílový kotúč Makita 355 mm 60T B-32384
Pílový kotúč Makita B-32384 je spoľahlivou voľbou pre každého, kto chce dosiahnuť čisté a presné rezy pri práci s drevom. Patrí do komplexného radu kotúčov určených pre okružné píly a je vhodný ako pre priečne, tak aj pozdĺžne rezy.
Vďaka 60 zubom ponúka veľmi čistý rez a dobrý kompromis medzi rýchlosťou a kvalitou opracovania. Osadenie kvalitným tvrdokovom navyše zaisťuje veľmi dlhú životnosť a odolnosť pri pravidelnom používaní, takže kotúč vydrží dlhšie ostrý a prispieva k efektívnej a komfortnej práci. Rozmery kotúča: 355 x 3,0 x 3 kotúče: 30 mm
Obsah balenia:
| Kategória | Pílové kotúče na drevo |
| Výrobca | Makita / Informace o výrobci |
| Priemer | 355 mm |
| Maximálne otáčky | 4300 ot/min. |
| Počet zubov | 60 |
| Vnútorný priemer | 30 mm |
| Hrúbka kotúča | 3 mm |
| Rozmery balenia | 39.0 x 2.0 x 39.0 cm |