Nákup a objednávka
Pílový kotúč Makita 190 mm 60T B-32823
Štandardný rad pílových kotúčov Makita na rezanie dreva pokosovými pílami. Konštrukcia kotúčov je upravená pre spoľahlivý rez a dlhú životnosť.
| Kategória | Pílové kotúče na drevo priemer 190 mm |
| Výrobca | Makita / Informace o výrobci |
| Priemer | 190 mm |
| Maximálne otáčky | 8040 ot/min. |
| Priemer kotúča | 190 mm |
| Počet zubov | 60 |
| Vnútorný priemer | 2.0 mm |
| Hrúbka kotúča | 20 mm |
| Rozmery balenia | 23.0 x 2.0 x 23.0 cm |