Nákup a objednávka
Pílový kotúč CMT Orange pre pozdĺžne rezy - D160x20 Z12 HW
Pílový kotúč CMT je ideálnou voľbou pre pozdĺžne rezy ako tvrdého, tak mäkkého dreva. Vďaka striedavo šikmým tvrdokovovým zubom HW zaisťuje čistý a efektívny rez.
Špeciálny teflónový povrch Orange Shield Coating chráni kotúč pred koróziou, minimalizuje zachytávanie pilín a živice a zlepšuje odvod tepla. Navyše tvrdokovové zuby s obmedzovačom triesky pomáhajú predchádzať spätnému rázu, zatiaľ čo expanzné drážky garantujú rovné rezy s vysokou presnosťou.
materiály:
OSB doskyObsah balenia:
| Kategória | Pílové kotúče na drevo priemer 160 mm |
| Výrobca | CMT / Informace o výrobci |
| Priemer | 160 mm |
| Maximálne otáčky | 9500 ot/min. |
| Priemer kotúča | 160 mm |
| Počet zubov | 12 |
| Vnútorný priemer | 20 mm |
| Hrúbka kotúča | 1.6 mm |
| Rozmery balenia | 17.0 x 2.0 x 17.0 cm |