Nákup a objednávka
CMT ITK Ultra tenký pílový kotúč napriečne rezy vo vysokých rýchlostiach je profesionálny nástroj. Vďaka inovatívnej konštrukcii proti spätnému rázu a zaseknutiu kotúča sa môžete spoľahnúť na plynulý a čistý rez bez vibrácií a nadmerného opotrebovania. brúsenie. Jeho ultra tenké, laserom rezané telo z vysoko kvalitnej ocele garantuje vysokú stabilitu, menší odpor pri rezaní a nižšiu spotrebu energie. Navyše je kotúčodhlučnený, čo zaručuje komfortnú prácu aj pri dlhšom používaní.
Vďaka svojej konštrukcii je tento pílový kotúč na drevo ideálny pre profesionálov i náročných domácich majstrov, ktorí vyžadujú precizný rez a maximálny výkon. Výrobné procesy CMT zaručujú dokonalé vyváženie, presné naostrenie a dlhú životnosť ostria. Kotúč je určený na použitie v pokosových, stolných aj radiálnych pílach a tiež v akumulátorových pílach.
Opracovateľné materiály:
Obsah balenia:
Pre priemery od 200 mm odporúčame kombináciu s CMT Stabilizátorom pílových kotúčov, ktorý ešte viac zvyšuje kvalitu a presnosť rezu.
| Kategória | Pílové kotúče na drevo |
| Výrobca | CMT / Informace o výrobci |
| Priemer | 250 mm |
| Maximálne otáčky | 7600 ot/min. |
| Priemer kotúča | 250 mm |
| Počet zubov | 60 |
| Vnútorný priemer | 30 mm |
| Rozmery balenia | 27.0 x 2.0 x 27.0 cm |