Nákup a objednávka
Žací nôž pre krovinorezy Powerplus 255mm POWXG3012B
Žací nôž POWXG3012B od značky Powerplus je ideálnym pomocníkom pre všetkých, ktorí vlastnia krovinorezy s upínacím priemerom mm.
Tento kotúč s priemerom 255 mm a hrúbkou 1,4 mm je navrhnutý tak, aby poskytoval presný a účinný rez pri každom použití. Vďaka kvalitnému materiálu zaisťuje dlhú životnosť a spoľahlivosť.
Obsah balenia:
| Kategória | Náhradné kotúče |
| Výrobca | Powerplus / Informace o výrobci |
| Priemer | 255 mm |
| Maximálne otáčky | 10000 ot/min. |
| Počet zubov | 3 |
| Vnútorný priemer | 25.4 mm |
| Hrúbka kotúča | 1.4 mm |
| Rozmery balenia | 27.0 x 2.0 x 28.0 cm |