Nákup a objednávka
Nadstavec prerezávacia píla EGO PSA1000
Nadstavec prerezávacia píla EGO PSA1000 je ideálnym pomocníkom pre efektívne prerezávanie stromov z pohodlia a bezpečia zeme. Tento dlhý nadstavec je súčasťou systému EGO Multi-Tool a kombinuje hnací hriadeľ s dĺžkou 97 cm s reťazovou pílou vybavenou 25 cm vodiacou lištou. Je navrhnutý tak, aby uľahčil výškové prerezávanie vetiev stromov bez potreby rebríka.
S reznou rýchlosťou reťaze 15 m/s je tento nadstavec vhodný na úpravu, odstraňovanie a zarovnávanie vetiev korún stromov. Bezpečne a pohodlne môžete pracovať zo zeme bez toho, aby ste potrebovali ďalšie zariadenia. čl.
Obsah balenia:
| Kategória | Multifunkčné krovinorezy |
| Výrobca | EGO / Informace o výrobci |
| Hmotnosť | 1.9 kg |
| Objem olejovej nádrže | 0.22 l |
| Počet článkov | 40 |
| Rozstup reťaze | 3/8" |
| Šírka drážky | 1.1 mm |
| Dĺžka vodiacej lišty | 25 cm |
| Dĺžka | 142 cm |
| Rozmery balenia | 21.0 x 12.0 x 147.0 cm |