Nákup a objednávka
Náhradný kotúč k ostričke pílových kotúčov GÜDE 94222
Náhradný diamantový brúsny kotúč, určený pre ostričky pílových kotúčov Güde GSS 500 (94220) (94220).
| Kategória | Diamantové kotúče |
| Výrobca | GÜDE / Informace o výrobci |
| Priemer | 127 mm |
| Priemer kotúča | 127 mm |
| Vnútorný priemer | 10 mm |
| Hrúbka kotúča | 3.2 mm |
| Tvar segmentu | Celoobvodový |
| Rozmery balenia | 20.0 x 1.0 x 16.0 cm |