Nákup a objednávka
Lamelový brúsny kotúč Makita 125 mm 40 P-65171
Lamelové kotúče Korund sú vhodné najmä na brúsenie mäkkej ocele, hliníka, mäkkých neželezných kovov a ich zliatin, plastov, dreva liatiny.
| Kategória | Brúsne lamelové kotúče |
| Výrobca | Makita / Informace o výrobci |
| Priemer | 125 mm |
| Priemer kotúča | 125 mm |
| Vnútorný priemer | 22.23 mm |
| Zrnitosť | 40 |
| Upínanie | Upínacia matica M14 |
| Rozmery balenia | 13.0 x 13.0 x 1.0 cm |