Nákup a objednávka
Lamelový brúsny kotúč Makita 125 mm 120 P-65523
Lamelové kotúče Zirkón sú vhodné najmä na ušľachtilé ocele, neželezných kovov a ich zliatin alebo zliatiny.
| Kategória | Brúsne lamelové kotúče priemer 125 mm |
| Výrobca | Makita / Informace o výrobci |
| Priemer | 125 mm |
| Priemer kotúča | 125 mm |
| Vnútorný priemer | 22.23 mm |
| Zrnitosť | 120 |
| Upínanie | Upínacia matica M14 |
| Rozmery balenia | 13.0 x 13.0 x 1.0 cm |