Nákup a objednávka
Lamelový brúsny kotúč MAGG150 mm 100 BS150100
Lamelový brúsny kotúč do uhlových brúsok vhodné na brúsenie ocele, hliníka, mäkkých neželezných kovov,
| Kategória | Brúsne lamelové kotúče priemer 150 mm |
| Výrobca | MAGG / Informace o výrobci |
| Priemer | 150 mm |
| Priemer kotúča | 150 mm |
| Vnútorný priemer | 22.23 mm |
| Zrnitosť | 100 |
| Upínanie | Upínacia matica M14 |
| Rozmery balenia | 15.0 x 15.0 x 2.0 cm |