Nákup a objednávka
Lamelový brúsny kotúč Kreator 125 mm 60 KRT255504
Brusný lamelový kotúč pre hliník, mäkké neželezné kovy, ich zliatiny, bežné druhy konštrukcií.
| Kategória | Brúsne lamelové kotúče |
| Výrobca | Kreator / Informace o výrobci |
| Priemer | 125 mm |
| Priemer kotúča | 125 mm |
| Vnútorný priemer | 22.23 mm |
| Zrnitosť | 60 |
| Upínanie | Upínacia matica M14 |
| Rozmery balenia | 13.0 x 2.0 x 16.0 cm |