Nákup a objednávka
Lamelový brúsny kotúč MAGG 115 mm 80 BS115080
Lamelový brúsny kotúč do uhlových brúsok vhodné na brúsenie ocele, hliníka, mäkkých neželezných kovov,
| Kategória | Brúsne lamelové kotúče priemer 115 mm |
| Výrobca | MAGG / Informace o výrobci |
| Priemer | 115 mm |
| Priemer kotúča | 115 mm |
| Vnútorný priemer | 22.23 mm |
| Zrnitosť | 80 |
| Upínanie | Upínacia matica M14 |
| Rozmery balenia | 12.0 x 12.0 x 1.0 cm |