Nákup a objednávka
Lamelovací kotúč CMT pre lamelové spoje - D100x3,96 d22 Z6 HW striedavý zub
CMT lamelovací kotúč pre lamelové spoje je opatrený charakteristickým teflónovým oranžovým povrchom dreve, MDF a drevotrieske.
Vyrobený je z akostnej ocele a osadený tvrdokovovými zubami, ktoré zaručujú vynikajúcu odolnosť a dlhú životnosť. Je určený na použitie v lamelovacích frézkach, kde poskytuje precízne a spoľahlivé výsledky.
| Kategória | Frézy na spoje |
| Výrobca | CMT / Informace o výrobci |
| Priemer | 100 mm |
| Maximálne otáčky | 14000 ot/min. |
| Priemer kotúča | 100 mm |
| Počet zubov | 6 |
| Vnútorný priemer | 22 mm |
| Rozmery balenia | 12.0 x 2.0 x 12.0 cm |