Nákup a objednávka
Elektrický vysávač na lístie FIELDMANN FZF 4025-E
Elektrický vysávač na lístie FIELDMANN FZF 4025-E s príkonom 3 00 vzduchu až 270 km/h Jednoducho zvládne vysať opadané lístie aj drobné nečistoty z trávnika. Jednou z hlavných výhod tohto vysávača je jeho účinný systém drvenia, ktorý redukuje objem nazbiera 10:1. To znamená, že sa všetok materiál zhromažďuje v priestornom 45-litrovom zbernom vaku.
Vďaka podporným kolieskam a nízkej hmotnosti je manipulácia so zariadením jednoduchá a pohodlná. V kombinácii s praktickým ramenným popruhom sa práca v záhrade stáva nielen efektívnou, ale aj príjemnou aktivitou. Príkon 3 000 W Rýchlosť vzduchu km/h
Výhody:
Obsah balenia:
| Kategória | Elektrické vysávače a fukáre na listy |
| Výrobca | Fieldmann / Informace o výrobci |
| Pohon | Elektrický |
| Hmotnosť | 3 kg |
| Hladina akustického výkonu | 106 dB |
| Napätie | 230 V |
| Príkon | 3000 W |
| Objem vaku | 45 l |
| Rýchlosť vzduchu | 160 - 270 km/h |
| Prietok vzduchu | 13 m3/min |
| Fúkanie | nie |
| Vysávanie | áno |
| Maximálne otáčky | 14000 ot/min. |
| Rozmery balenia | 19.0 x 31.0 x 49.0 cm |