Nákup a objednávka
Elektrický vysavač/fukar na listí VeGA VE50302
Univerzálne vysávače/fukár na lístie, sú nedoceniteľnými pomocníkmi pre majiteľov rodinných domov, chát, chalúp, a tiež pre správcov rozsiahlych areálov. Už nemusíte tráviť hodiny vyčerpávajúcim ručným odhrabávaním lístia nasiaknutého vodou, trávnika, ktorý zostal po vyprázdnení koša s pokosenou trávou, alebo pilín, ktoré sa hromadia na záhrade po spracovaní palivového dreva. Tento fukár vám bude nápomocný aj v zimných mesiacoch, kedy čerstvý sneh zahalí chodníky a príjazdové cesty. Bez námahy as presnosťou ich odhodí tam, kam potrebujete.
Výhody:
Obsah balenia:
| Kategória | Elektrické vysávače a fukáre na listy |
| Výrobca | VeGA / Informace o výrobci |
| Pohon | Elektrický |
| Hmotnosť | 3.3 kg |
| Napätie | 230 V |
| Príkon | 3000 W |
| Objem vaku | 45 l |
| Rýchlosť vzduchu | 275 km/h |
| Fúkanie | áno |
| Vysávanie | áno |
| Rozmery balenia | 26.0 x 33.0 x 44.0 cm |