Nákup a objednávka
Elektrický vysavač EUROM Force 1420S 24161328
Vysávač EUROM je vhodný pre suché aj mokré vysávanie a je vybavený technológiou, ktorá umožňuje jednoduché a efektívne čistenie lamelového filtra. Všetko, čo musíte urobiť, je zablokovať vstup vzduchu a stlačiť ovládač systému. Silný spätný ráz vzduchu šetrne prečistí filter a vy sa môžete okamžite vrátiť k práci. Rozmery: 560 x 360 420 mm Dĺžka hadice: 2,6 m Dĺžka m
Výhody:
Obsah balenia:
| Kategória | Elektrické priemyselné vysávače |
| Výrobca | EUROM / Informace o výrobci |
| Pohon | Elektrický |
| Hmotnosť | 6 kg |
| Hladina akustického výkonu | 78 dB |
| Napätie | 230 V |
| Príkon | 1400 W |
| Dĺžka kábla | 5 m |
| Objem | 20 l |
| Sací výkon | 18 kPa |
| Možnosť vysávania | Mokré , Suché |
| Rozmery balenia | 36.0 x 56.0 x 42.0 cm |