Nákup a objednávka
Elektrický vysávač Makita VC2512L
Priemyselný vysávač triedy "L" pre mokré aj suché vysávanie. Manuálne čistenie filtra prúdom vzduchu. Umývateľný filter z materiálu PET.
Možnosť využitia fúkania pri zapojení hadice na zadnú stranu vysávača. Výhodou vysávača je automatické zapínanie pri pripojení iného prístroja s menovitým príkonom do 2400 W
Výhody:
Obsah balenia:
| Kategória | Elektrické priemyselné vysávače |
| Výrobca | Makita / Informace o výrobci |
| Pohon | Elektrický |
| Hmotnosť | 8 kg |
| Hladina akustického výkonu | 72 dB |
| Napätie | 230 V |
| Príkon | 1000 W |
| Objem | 25 l |
| Sací výkon | 21 kPa |
| Možnosť vysávania | Mokré , Suché |
| Možnosť fúkania | áno |
| Rozmery balenia | 40.0 x 63.0 x 40.0 cm |