Nákup a objednávka
Elektrický vysávač Bosch GAS 15 PS 06019E5100
Bezpečný elektrický vysávač na čistenie za mokra aj za sucha. Má poloautomatický filtračný čistiaci systém. Vďaka šikovnému systému click & clean vymeníte vákuové trysky veľmi ľahko a rýchlo. Výhodou je kompatibilita s domácimi aj profesionálnymi vreckami na prach vďaka inovatívnemu prídržnému systému.
Výhodou jeintegrovaná zásuvka pre možnosť pripojenia ďalšieho elektrického náradia.
Vďaka jeho sile si poradí s vysaním prachu z dreva, kovu, betónu či sklenenými črepmi.
Výhody:
| Kategória | Elektrické priemyselné vysávače |
| Výrobca | BOSCH / Informace o výrobci |
| Pohon | Elektrický |
| Hmotnosť | 6 kg |
| Hladina akustického výkonu | 74 dB |
| Napätie | 230 V |
| Príkon | 1100 W |
| Objem | 10 l |
| Sací výkon | 22 kPa |
| Možnosť vysávania | Mokré , Suché |
| Možnosť fúkania | áno |
| Rozmery balenia | 47.0 x 32.0 x 51.0 cm |