Nákup a objednávka
Elektrický vertikutátor Makita UV3600
Elektrický vertikutátor Makita UV3600 je vhodný pre menšie až stredne veľké záhrady, kde spoľahlivo odstráni zvyšky pokosenej trávy a machu satrávnik lepšie prevzdušní, umožní väčší prístup svetla, zlepší cirkuláciu vzduchu a urýchli priesak vody a živín ku koreňom rastlín. Výsledkom je hustejší, svieži a výrazne zdravší trávnik, ktorý bude ozdobou vašej záhrady. 40 l
Výhody:
Obsah balenia:
| Kategória | Elektrické vertikutátory |
| Výrobca | Makita / Informace o výrobci |
| Pohon | Elektrický |
| Materiál | Plast |
| Záber | 36 cm |
| Hmotnosť | 15.3 kg |
| Funkcia | Centrálne nastavenie výšky |
| Pracovný nástroj | Nožový valec |
| Hladina akustického výkonu | 104 dB |
| Napätie | 230-240 V |
| Príkon | 1800 W |
| Hĺbka záberu | -10 mm |
| Objem koša | 40 l |
| Maximálne otáčky | 3500 ot/min. |
| Rozmery balenia | 36.0 x 57.0 x 64.0 cm |