Nákup a objednávka
Elektrický vertikutátor Makita UV3200
Elektrický vertikutátor Makita UV3200 je ideálnou voľbou pre každého, kto túži po hustom, zdravom a krásne zelenom trávniku. S týmto pomocníkom ľahko odstránite mach, starú trávu aj nečistoty, a zároveň svojmu trávniku doprajete potrebné prevzdušnenie. Centrálne nastavenie pracovnej hĺbky umožňuje vertikutátor prispôsobiť presne aktuálnym potrebám vášho trávnika. Jednoduchá a rýchla výmena valcov vám umožní ľahko prepínať medzi prevzdušňovaním a frézovaním, takže zvládnete všetku potrebnú starostlivosť jedným strojom. Bezpečnostný vypínač sa postará o vašu ochranu pri práci.
Praktický záchytný kôš s objemom 30 litrov šetrí čas aj energiu, pretože nebudete musieť neustále zastavovať a trávnik upratovať ručne. Vďaka sklopnému systému konštrukcie vertikutátor jednoducho preveziete aj uložíte.
Výhody:
Obsah balenia:
| Kategória | Elektrické vertikutátory |
| Výrobca | Makita / Informace o výrobci |
| Pohon | Elektrický |
| Materiál | Plast |
| Záber | 32 cm |
| Hmotnosť | 10.5 kg |
| Funkcia | Centrálne nastavenie výšky |
| Pracovný nástroj | Nožový valec |
| Napätie | 230 V |
| Príkon | 1300 W |
| Hĺbka záberu | -10 mm |
| Objem koša | 30 l |
| Maximálne otáčky | 3000 ot/min. |
| Rozmery balenia | 32.0 x 52.0 x 61.0 cm |