Nákup a objednávka
Elektrický vertikutátor FIELDMANN FZV 2004-E 50002344
Záhradný vertikutátor vhodný pre stredne veľké trávnaté plochy. Štandardnou výbavou sú dva valce – vertikutačné s 20 nožmi a provzdušňovací so 16 pružinami. Hravo zvláda čistenie pôdy od nečistôt, kyprenie na prijímanie vlahy a živín, rozrezávanie nových výhonkov tráv, zahusťovanie riedkeho porastu, odburinenie.
Výmena valcov je veľmi jednoduchá. Nastavenie hĺbky práce je možné vykonať v štyroch krokoch, a to v závislosti od opotrebovania nožov či pružín.
Výhody:
Obsah balenia:
| Kategória | Elektrické vertikutátory |
| Výrobca | Fieldmann / Informace o výrobci |
| Pohon | Elektrický |
| Materiál | Plast |
| Záber | 32 cm |
| Hmotnosť | 8.5 kg |
| Pracovný nástroj | Nožový valec , Drôtikový valec |
| Napätie | 230 V |
| Príkon | 1500 W |
| Hĺbka záberu | -12 mm |
| Počet nožov | 20 |
| Veľkosť záhrady až | 800 m² |
| Objem koša | 40 l |
| Maximálne otáčky | 2984 ot/min. |
| Rozmery balenia | 44.0 x 31.0 x 53.0 cm |