Nákup a objednávka
Elektrický vertikutátor FIELDMANN FZV 2005-E
Elektrický vertikutátor FIELDMANN FZV 2005-E pomáha účinne odstraňovať mach, trávnu plsť aj starinu a podporuje zdravší rast trávy. Vďaka premyslenej výbave je vhodný ako na vertikutáciu, tak aj na prevzdušnenie, takže ponúka širšie možnosti využitia pri údržbe záhrady.
Model je vybavený vertikutačným valcom so 16 nožmi, ktoré efektívne narúšajú trávnu plsť a odstraňujú mach. Prácu je možné prispôsobiť aktuálnemu stavu trávnika pomocou 4-polohového nastavenia pracovnej hĺbky v rozsahu od -12 do +4 mm, čo umožňuje zvoliť vhodnú intenzitu zásahu podľa potreby a stavu trávnatej plochy.
Súčasťou výbavy je tiež prevzdušňovací valec s 20 pružinami, ktorý šetrne vyčesáva starinu a napomáha lepšiemu prístupu vzduchu ku koreňom. Vďaka dvom pracovným valcom je možné zariadenie využívať flexibilne podľa toho, akú starostlivosť trávnik práve potrebuje.
Praktickým doplnkom je zberný kôš s objemom 40 litrov, ktorý obmedzuje nutnosť častého vysypávania a zvyšuje plynulosť práce. Pri používaní oceníte tiež nízku hmotnosť 8,5 kg, ktorá uľahčuje manipuláciu pri práci, prenášaní aj skladovaní zariadenia po skončení sezóny.
Výhody:
Obsah balenia:
| Kategória | Elektrické vertikutátory |
| Výrobca | Fieldmann / Informace o výrobci |
| Pohon | Elektrický |
| Materiál | Plast |
| Záber | 32 cm |
| Hmotnosť | 8.5 kg |
| Pracovný nástroj | Nožový valec , Drôtikový valec |
| Hladina akustického výkonu | 98 dB |
| Napätie | 230 V |
| Príkon | 1500 W |
| Hĺbka záberu | -12 mm |
| Počet nožov | 20 |
| Veľkosť záhrady až | 800 m² |
| Maximálne otáčky | 2900 ot/min. |
| Rozmery balenia | 44.0 x 30.0 x 53.0 cm |