Nákup a objednávka
Elektrický křovinořez Bosch AFS 23-37 06008A9000
Elektrický křovinořez Bosch AFS 23-37 s výkonem 1000 W se dokáže vypořádat s různými druhy rostlin, od křovin až po hustou trávu. Díky inovativnímu systému kombinujícímu strunovou hlavu a nožový kotouč můžete snadno přepínat mezi sečením trávy a odstraňováním tvrdších rostlin.
Jeho lehká konstrukce a ergonomický design zajišťují pohodlné a bezpečné ovládání. Teleskopická rukojeť umožňuje nastavit optimální pracovní výšku, zatímco bezpečnostní prvky, jako je rychloupínací systém a chránič struny, poskytují bezstarostný provoz.
Výhody:
Obsah balenia:
| Kategória | Elektrické krovinorezy |
| Výrobca | BOSCH / Informace o výrobci |
| Pohon | Elektrický |
| Hmotnosť | 5.7 kg |
| Funkcia | Nastavenie výšky rukoväte |
| Pracovný nástroj | Struna , Nôž |
| Hladina akustického výkonu | 97 dB |
| Napätie | 230 V |
| Príkon | 1000 W |
| Priemer struny | 3,5 mm |
| Žací nôž | 3 zuby |
| Otáčky nožového kotúča | 7000 ot /min |
| Otáčky strunovej hlavy | 6000 ot /min |
| Pracovný záber strunovej hlavy | 37 cm |
| Pracovný záber noža | 23 cm |
| Rozmery balenia | 25.0 x 11.0 x 97.0 cm |