Nákup a objednávka
Elektrický hoblík Powerplus POWE80030
Elektrický hoblík Powerplus s výkonom 900 W ponúka maximálnu hĺbku záberu 3 mm. Šírka hobľovania je 82 mm. Pre odvod hoblín je možné pripojiť prachové vrecko alebo koleno.
Užívateľa určite poteší skutočnosť, že hoblík je vybavený aj parkovacou topánkou, ktorá bráni poškodeniu povrchu dreva.
Výhody:
Obsah balenia:
| Kategória | Elektrické hoblíky a hobľovky |
| Výrobca | Powerplus / Informace o výrobci |
| Pohon | Elektrický |
| Hmotnosť | 3 kg |
| Hladina akustického výkonu | 95 dB |
| Napätie | 230 V |
| Príkon | 900 W |
| Šírka hobľovania | 82 mm |
| Hĺbka hobľovania | 3 mm |
| Maximálne otáčky | 17000 ot/min. |
| Rozmery balenia | 17.0 x 17.0 x 35.0 cm |