Nákup a objednávka
Elektrický hoblík GÜDE HO 82-850
Elektrický hoblík GÜDE je vhodný na hobľovanie, drážkovanie a zrážanie hrán.
Má presné nastavenie (rozsah: 0,1 - 3 mm; krokovanie: ±0,1 mm), falcovanie polodrážok (hĺbkový doraz s milimetrovou stupnicou 0 - 13 mm), V-drážky v pätke hoblíka na zrážanie hrán. mm
Výhody:
| Kategória | Elektrické hoblíky a hobľovky |
| Výrobca | GÜDE / Informace o výrobci |
| Pohon | Elektrický |
| Hmotnosť | 3 kg |
| Hladina akustického výkonu | 101.7 dB |
| Napätie | 230 V |
| Príkon | 850 W |
| Šírka hobľovania | 82 mm |
| Hĺbka hobľovania | 3 mm |
| Maximálne otáčky | 16500 ot/min. |
| Rozmery balenia | 19.0 x 17.0 x 33.0 cm |