Nákup a objednávka
Elektrický hoblík Scheppach EP1100 5902801901
Hoblík Scheppach je veľmi výkonný elektrický hoblík vhodný nielen na hobľovanie, porovnávanie a vyhladenie povrchu, ale aj zrážanie hrán alebo vytváranie polodrážok. Odolná liatinová hobľovacia doska má 3 integrované V drážky rôznych rozmerov na zrážanie hrán.
Hoblík je vybavený zabudovaným systémom na odsávanie prachu do zberného vrecka, prídavným predným madlom pre lepšiu kontrolu stroja, bočné dorazové húbky hobľovanie.
Výhody:
Obsah balenia:
| Kategória | Elektrické hoblíky a hobľovky |
| Výrobca | Scheppach / Informace o výrobci |
| Pohon | Elektrický |
| Hmotnosť | 3.8 kg |
| Hladina akustického výkonu | 98 dB |
| Napätie | 230 V |
| Príkon | 1100 W |
| Šírka hobľovania | 82 mm |
| Hĺbka hobľovania | 3 mm |
| Maximálne otáčky | 16000 ot/min. |
| Rozmery balenia | 18.0 x 19.0 x 33.0 cm |