Nákup a objednávka
Elektrický čistič škár Einhell GC-EG 1410 3424002
Elektrický čistič škár Einhell GC-EG 1410 predstavuje ideálneho pomocníka pre jednoduché a efektívne čistenie škár> Vďaka tomuto nástroju sa náročná práca premení na potešenie, a to najmä vďaka jeho šikovnému dizajnu a praktickým funkciám. Ergonomicky tvarované madlo, prídavná druhá rukoväť a vodiace koliesko umožňujú presnú a pohodlnú prácu vo vzpriamenej polohe, čím minimalizujú námahu aj pri dlhšom používaní.
Pre ešte väčšie pohodlie je čistič vybavený držiakom kábla 2-bodovým bezpečnostným spínačom, ktorý prispieva k bezpečnému používaniu prístroja. class="sk-item-information__first-column-item-wrapper" itemprop="features">Držiak kábla na odľahčenie ťahu
| Kategória | Čističe spár |
| Výrobca | Einhell / Informace o výrobci |
| Pohon | Elektrický |
| Hmotnosť | 1.5 kg |
| Napätie | 230 V |
| Príkon | 140 W |
| Funkcie | Vodiace koliesko |
| Maximálne otáčky | 1200 ot/min. |
| Rozmery balenia | 65.0 x 25.0 x 12.0 cm |