Nákup a objednávka
Čistič škár GÜDE GFR 401 94317 Elektrický čistič škár, určený na odstraňovanie machu, buriny, usadenín a pod. Pohodlná/efektívna údržba chodníka, príjazdovej cesty alebo parkovacieho stáča; ekologický spôsob likvidácie tráv, vyrastajúcich v škárach zámkovej dlažby, medzi dlažobnými kockami, pozdĺž obrubníkov ap.
Konštrukcia:
Obsah balenia:
| Kategória | Čističe spár |
| Výrobca | GÜDE / Informace o výrobci |
| Pohon | Elektrický |
| Priemer | 110 mm |
| Hmotnosť | 2.3 kg |
| Hladina akustického výkonu | 96 dB |
| Napätie | 230 V |
| Príkon | 400 W |
| Rozmery balenia | 10.0 x 95.0 x 22.0 cm |