Elektrický bezolejový kompresor Scheppach Air Force 2
Kompresor Scheppach AIR FORCE 2 je praktický, skladný, ľahký, výkonný a bohato vybavený pomocník vhodný do každej domácnosti, chaty, karavanu alebo lode. Vďaka veľkému množstvu rôznych koncoviek, silnému motoru a vysokému pracovnému tlaku si hravo poradí s fúkaním pneumatík motocyklov, kolies, áut, terénnych štvorkoliek, lôpt, matracov a pod.
Kompresor je vybavený najmodernejším motorom s bezolejovou technológiou. Kontrola oleja, jeho doplňovanie alebo výmena tak vôbec nie je potrebná a kompresor je vždy pripravený odviesť svoju prácu. kompresora
Obsah balenia:
| Kategória | Bezolejové kompresory |
| Výrobca | Scheppach / Informace o výrobci |
| Pohon | Elektrický |
| Hmotnost | 5.5 kg |
| Napětí | 230 V |
| Příkon | 1100 W |
| Typ kompresoru | Bezolejový |
| Max. tlak | 8 bar |
| Průtok vzduchu | 180 l/min |
| Délka hadice | 3 m |
| Rozmery balenia | 15.0 x 35.0 x 45.0 cm |