Nákup a objednávka
Elektrický bezolejový kompresor GÜDE AIRPOWER 180/8 50077
Prenosný bezolejový kompresor, určený na bežné domáce použitie - plnenie lôpt, matracov, pneumatík bicyklov,
Konštrukcia:
Vybavenie:
| Kategória | Bezolejové kompresory |
| Výrobca | GÜDE / Informace o výrobci |
| Pohon | Elektrický |
| Hmotnosť | 5.7 kg |
| Hladina akustického výkonu | 97 dB |
| Napätie | 230 V |
| Príkon | 1100 W |
| Typ kompresora | Bezolejový |
| Max. tlak | 8 bar |
| Prietok vzduchu | 180 l/min |
| Maximálne otáčky | 3400 ot/min. |
| Rozmery balenia | 16.0 x 33.0 x 35.0 cm |