Nákup a objednávka
Elektrické vŕtacie kladivo Bosch GBH 5-40 DCE 0611264000
Elektrické vŕtacie kladivo Bosch GBH 5-40 DCE predstavuje rýchle a univerzálne náradie vybavené tlmením vibrácií. Vďaka motoru s výkonom 1 150 W a výkonným príklepovým mechanizmom zaisťuje najrýchlejší postup vŕtania vo svojej triede. Technológia Vibration Control (10 m/s² pri vŕtaní a 8 m/s² pri kosení) zaisťuje pohodlnú prácu aj pri časovo náročných úlohách.
Konštantná elektronika, servisný displej a svetelný ukazovateľ zapnutia stroja do zásuvky poskytujú maximálny komfort pri práci. Guľová vývodka sieťového kábla zaisťuje veľký akčný rádius náradia a zároveň slúži ako ochrana proti zlomeniu kábla. v): 485 x 260 mm
Výhody:
Obsah balenia:
| Kategória | Elektrická vrtací kladiva |
| Výrobca | BOSCH / Informace o výrobci |
| Pohon | Elektrický |
| Hmotnosť | 6.8 kg |
| Funkcia | Antivibračný systém |
| Hladina akustického výkonu | 104 dB |
| Napätie | 230 V |
| Príkon | 1150 W |
| Sila úderu | 8,8 J |
| Maximálne otáčky | 340 ot/min. |
| Maximálny priemer vŕtania | 55 mm |
| Frekvencia príklepu | 3050 min-1 |
| Upínanie nástroja | SDS Max |
| Rozmery balenia | 41.0 x 14.0 x 61.0 cm |