Nákup a objednávka
Elektrické vŕtacie kladivo Bosch GBH 3-28 DFR 061124A000
Elektrické vŕtacie kladivo Bosch je určené na vŕtanie s príklepom do betónu, tehál a kameňa a ďalej pre. Rovnako je vhodné na vŕtanie bez príklepu do dreva, kovu, keramiky a plastu.
Výhody:
| Kategória | Elektrická vrtací kladiva |
| Výrobca | BOSCH / Informace o výrobci |
| Pohon | Elektrický |
| Materiál | Kov / plast |
| Hmotnosť | 3.6 kg |
| Napätie | 230 V |
| Príkon | 800 W |
| Sila úderu | 3,1 J |
| Maximálne otáčky | 900 ot/min. |
| Maximálny priemer vŕtania | 82 mm |
| Frekvencia príklepu | 4000 min-1 |
| Upínanie nástroja | SDS + |
| Rozmery balenia | 36.0 x 13.0 x 48.0 cm |