Nákup a objednávka
Elektrické miešadlo Makita 850W UT1305
Dobreovládateľné miešadlo Makita UT1305 vhodné na miešanie farieb, stavebných lepidiel, škárovacej malty, tmelov, väzkých materiálov apod.
Výhody:
Obsah balenia:
| Kategória | Elektrické miešadlá |
| Výrobca | Makita / Informace o výrobci |
| Pohon | Elektrický |
| Hmotnosť | 3.3 kg |
| Napätie | 230 V |
| Príkon | 850 W |
| Maximálne otáčky | 1300 ot/min. |
| Rozmery balenia | 10.0 x 50.0 x 20.0 cm |