Nákup a objednávka
Elektrické miešadlo Makita 960W UT1200
Miešadlo si poradí s najrôznejšími tekutými materiálmi, ako sú farby, malty a viskózne materiály do 30 kg.
priemer miešacej metly: 120 mmVýhody:
Obsah balenia:
| Kategória | Elektrické miešadlá |
| Výrobca | Makita / Informace o výrobci |
| Pohon | Elektrický |
| Priemer | 120 mm |
| Hmotnosť | 3.2 kg |
| Napätie | 230 V |
| Príkon | 960 W |
| Maximálne otáčky | 360 ot/min. |
| Rozmery balenia | 30.0 x 25.0 x 33.0 cm |