Nákup a objednávka
Elektrické miešadlo Makita 1150W UT1400
Miešadlo si poradí s najrôznejšími tekutými materiálmi, ako sú farby, malty a viskózne materiály do 50 kg.
Výhody:
| Kategória | Elektrické miešadlá |
| Výrobca | Makita / Informace o výrobci |
| Pohon | Elektrický |
| Hmotnosť | 5.2 kg |
| Napätie | 230 V |
| Príkon | 1150 W |
| Maximálne otáčky | 580 ot/min. |
| Rozmery balenia | 40.0 x 22.0 x 45.0 cm |